W meczu 7. kolejki 3. Fußball-Ligi SV Wehen Wiesbaden zremisowało 1:1 (0:1) z SV Darmstadt 98. W drużynie gospodarzy od 78. minuty grał Maciej Zięba, a w szeregach gości do 88. minuty na murawie przebywał Kacper Tatara.

Kacper Tatara strzelił bramkę w poprzednim ligowym spotkaniu, dlatego dzisiejszą potyczkę rozpoczął w podstawowym składzie. Maciej Zięba jak dotąd nie błysnął formą i mecz rozpoczął na ławce rezerwowych. Jako pierwsi do bramki rywali trafili zawodnicy z Darmstadt. W 37. minucie do siatki trafił Benjamin Gorka.

W 78. minucie na murawie zameldował się Maciej Zięba. 25-latek zmienił Milana Ivanę. Sześć minut później padła wyrównująca bramka. Jana Zimmermanna pokonał Zlatko Janjić. W 88. minucie plac gry opuścił Tatara. Jego miejsce zajął Musa Karli. W ostatnich minutach spotkania nie padły gole i drużyny Polaków podzieliły się punktami.

Wehen z dorbkiem siedmiu punktów zajmuje piętnastą pozycję w tabeli. SV Darmstadt jest o dwie pozycje niżej z dorobkiem jednego punktu mniej.