Po czterech miesiącach rozbratu z futbolem Łukasz Sapela rozegrał kolejny mecz dla azerskiego Rəvanu Baku. Polak rozegrał całe spotkanie, a jego drużyna uległa w 17. serii gier Sumgaitowi PFK 2:3 (1:1).

Były zawodnik PGE GKS-u Bełchatów ostatni mecz rozegrał 18 sierpnia. Do dzisiaj jego licznik występów w Unibank Premyer Liqasi zastrzymywał się na trzech. 30-latek skapitulował po raz pierwszy w 8. minucie. Pokonał go Pardis Fardjad-Azad. W 22. minucie Sapela po raz pierwszy efektowną paradą uratował swoją drużynę przd stratą bramki. Dziesięć minut później jego koledzy wyrównali. Po błędzie bramkarza bramkę strzelił Nicolae Orlovschi.

Polak musiał po raz drugi wyjmować piłkę z siatki w 79. minucie po uderzeniu Uğura Pamuka. W 83. minucie ponownie gracze ze stolicy wyrównali. Tym razem na listę strzelców wpisał się Juan Varea. Ostatnie słowo należało jednak do gości. W doliczonym czasie gry z rzutu karnego trafił Ceyhun Sultanov.

Sumgait dzięki kompletowi punktów wyprzedził Rəvan a tabeli. Zespół Sapeli jest jedenasty, a ich dzisiejszy rywal dziesiąty.