Ostatniego meczu swojej drużyny Sławomir Peszko oraz Adam Matuszczyk nie będą wspominali najlepiej. Ekipa FC Koln przegrała z Sant Pauli aż 0-3, a obaj zawodnicy otrzymali żółte kartki!

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 30 minucie spotkania, a jej autroem był Takyi. Pięć minu później ten sam zawodnik zwiększa wynik spotkania. Brunsw 76 minucie spotkania wykorzystał rzut karny i zwiększył przewagę.

Tego występu Polacy na pewno nie zapamiętaj dobrze. Obaj nie zagrali zachwycająco, a Sławomir Peszko mógł opuścić boisko po tym jak mając już na swoim koncie żółta kartkę faulował zawodnika. Jednak sędzia był pobłażliwy.

Peszko został zmieniony tuż po rozpoczęciu się drugiej połowy spotkania. Matuszczyk z boiska zszedł w 78 minucie.

St. Pauli 3-0(2-0) FC Koln