Marcus Piossek zdobył drugą bramkę w sezonie w barwach Karlsruher II. W meczu 31. kolejki Regionalligi Süd zespół byłego reprezentanta Polski U-21 pokonał drużynę Wormatia Worms 3:1 (1:1).

Pierwszą bramkę zdobył w 30. minucie piłkarz Wormatii – Marcus Raimondo-Metzger. Jeszcze przed przerwą wyrównał Patrick Dulleck.

Po zmianie stron strzelali już tylko gospodarze. Najpierw w 64. minucie Simon Zoller, a cztery minuty później Marcus Piossek.

Marcus grał do 76. minuty, kiedy to został zmieniony przez Mario Müllera. Jest to druga bramka młodego polaka w tym sezonie. Pierwszą zdobył 30. marca w spotkaniu z FSV Frankfurt II (1:3)

Karlsruher II z 46 punktami zajmuje obecnie 6. pozycję w tabeli. Wormatia Worms jest czwarta i ma na koncie osiem punktów więcej.