Kacper Tatara strzelił bramkę dla SV Darmstadt 98 w spotkaniu 6. kolejki niemieckiej 3. Fußball-Ligi, w którym jego zespół zremisował z Hansą Rostock 1:1 (1:0). To pierwsza bramka polskiego napastnika w tym sezonie.

Faworytem tego meczu byli goście, jednak od początku dali się zdominować przeciwnikom i w 22. minucie stracili bramkę. Ze skrzydła w pole karne dośrodkował Preston Zimmerman, a piłkę z bliskiej odległości, do siatki skierował Tatara.

Gospodarzom nie udało się jednak odnieść zwycięstwa, bowiem w 67. minucie do wyrównania doprowadził Nils Quaschner. Taki wynik z pewnością nie zadowalał kibiców Darmstadtu, bowiem to ich zespół dominował na boisku i zasłużył na zwycięstwo.

Tatara przeniósł się do Niemiec 2 sierpnia na zasadzie wolnego transferu z Chojniczanki Chojnice. Dla 24-latka, który spędził dzisiaj na boisku pełne 90 minut, był to czwarty ligowy występ w barwach nowego klubu.