SV Heimstetten przegrało u siebie z SV Seligenporten 0:3 (0:0) w spotkaniu 8. kolejki Regionalligi Bayern. Jedną z bramek dla zwycięzców strzelił polski pomocnik, Mariusz Suszko, który rozegrał w tym meczu pełne 90 minut.

Faworytem tego pojedynku byli goście, którzy przed rozpoczęciem spotkania, mieli na swoim koncie o dwa punkty więcej niż Heimstetten. Niespodzianki nie było i zdominowali oni sytuację na boisku.

W 40. minucie sędzia Daniel Darandik podyktował rzut karny dla gości. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Christopher Schaab, ale jego strzał został obroniony przez Patricka Lehnera.

W drugiej części gry arbiter po raz drugi podyktował jedenastkę dla drużyny przyjezdnych. Skuteczniejszy od swojego kolegi był Dominik Stolz i nie zmarnował świetnej okazji.

Jedenaście minut później padła druga bramka dla Seligenporten, kiedy Lehnera, pokonał Pascal Rausch. Nie był to jednak ostatni gol strzelony przez gości w tym meczu.

W 90. minucie wynik sobotniego pojedynku ustalił Mariusz Suszko. Dla 25-letniego pomocnika był to pierwszy gol w barwach Seligenporten, do którego przeniósł się latem z TSV Gersthofen na zasadzie wolnego transferu.