Kamil Biliński strzelił swoją pierwszą bramkę dla Žalgirisu Wilno. Polski napastnik trafił do siatki, w wygranym przez jego zespół, meczu 20. kolejki General Financing A Lyga z Atlantasem Kłajpeda 3:1 (2:0).

Dla Polaka był to drugi występ w barwach litewskiego klubu. 19 lipca wszedł na boisko w drugiej połowie meczu II rundy eliminacji do Ligi Europy z Admirą Wacker Mödling (1:1). 23-latek rozegrał świetne zawody, które udokumentował zaliczoną asystą, dlatego trener Žalgirisu, w dzisiejszym spotkaniu, dał mu szansę gry od pierwszych minut.

Atlantas jest outsiderem ligi, dlatego zdecydowanym faworytem tego pojedynku byli gospodarze, którzy już w 16. minucie objęli prowadzenie po golu Mantasa Kuklysa. W 44. minucie padła druga bramka dla Žalgirisu, a jej autorem był Biliński. Polak strzałem głową wykończył dośrodkowanie Caluma Elliota.

Osiem minut po wznowieniu drugiej połowy, trzecią bramkę dla gospodarzy strzelił Paulius Janušauskas. Litwin, dokładnym uderzeniem z pola karnego, nie dał szans bramkarzowi rywali. W 83. minucie honorową bramkę dla gości strzelił Denis Gordej.

Po 20. kolejkach General Financing A Lygi, Žalgiris zajmuje drugie miejsce w tabeli. Atlantas plasuje się na ostatniej, dziesiątej lokacie.