Wrexham FC niespodziewanie pokonało u siebie Newport County 2:0 (1:0) w spotkaniu 6. kolejki angielskiej Blue Square Premier (V poziom rozgrywkowy). Jedną z bramek dla gospodarzy strzelił polski pomocnik, Adrian Cieślewicz.

21-latek otworzył wynik meczu w 24. minucie. Polak otrzymał płaskie podanie od Jaya Harrisa, oszukał jednego z obrońców gości i umieścił piłkę w dolnym rogu bramki strzeżonej przez Lenny’ego Pidgeleya. Był to pierwszy gol Cieślewicza w tym sezonie.

W 76. minucie polski piłkarz opuścił boisko, na którym zastąpił go Danny Wright. Sześć minut później 27-letni Anglik ustalił wynik spotkania, strzałem głową wykończając dokładne dośrodkowanie Roba Ogleby’ego.

Po zakończeniu meczu, internetowe wydanie walijskiej gazety „The Leader” oceniło wszystkich zawodników gospodarzy. Najwyższą notę otrzymali Cieślewicz i Jay Harris, którzy otrzymali „ósemki”.

Dzięki wygranej, Wrexham FC awansowało na 4. miejsce w tabeli, ale jest mało prawdopodobne, aby utrzymało ją do końca kolejki. Pozycję lidera utrzymało Newport County.