Adrian Cieślewicz zdobył swojego piątego gola w obecnym sezonie Blue Square Premier. W meczu 22. serii gier piątej ligi angielskiej jego Wrexham FC rozgromiło aż 6:1 (3:0) Nuneaton Town.

Młodszy brat napastnika B36 Tórshavn rozpoczął pojedynek na ławce rezerwowych. W 20. minucie padł pierwszy gol. Jego strzelcem został Johnny Hunt. Jedenaście minut później wynik podwyższył Andy Morrell. W ostatnich sekundach pierwszej połowy trafił jeszcze Neil Ashton.

W 69. minucie na boisku pojawił się Cieślewicz, który zmienił Nicky’ego Rushton’a. W 73. minucie do siatki trafił Rob Ogleby, a w 82. były junior Manchesteru City, który popisał się fenomenalnym uderzeniem z 25 metrów.

Gości było stać na tylko jednego gola. W 89. minucie strzelił Wesley York. Wynik na 6:1 ustalił w trzeciej minucie doliczonego czasu gry z rzutu karnego Ashton.

Wrexham jest wiceliderem i traci punkt do pierwszego Grimsby Town, lecz ma jeden mecz zaległy. Nuneaton jest ostatni, 24.