W 24. kolejce 1. Grupy norweskiej 2. Dywizji Gjøvik FF pokonał Valdres FK 3:2 (2:1). W podstawowym składzie zwycięskiej drużyny wybiegło dwóch Polaków – Kamil Olsztyński oraz Piotr Gawęcki. Ten drugi strzelił bramkę.

Pierwszy gol padł w 13. minucie. Do siatki trafił Jan Axel Skonnord. 23 minuty później swoje piąte trafienie w obecnym sezonie zaliczył były zawodnik Korony Kielce. Przyjezdnym udało się strzelić kontaktową bramkę trzy minuty przed końcem pierwszej odsłony. Piłkę między nogami Olsztyńskiego posłał do siatki Ardijan Fera.

Sześć minut po wznowieniu gry gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Strzelcem został Lars Johan Kollshaugen. W jednej z ostatnich akcji rozmiary porażki zmniejszył Mato Grubišic. Chwilę później boisko opuścił Gawęcki, którego zmienił Øyvind Sundseth.

Gjøvik awansował na piąte miejsce w tabeli trzeciej ligi norweskiej i ma na koncie 34 „oczka”. Valdres ma 32 punkty i jest siódme.