W ramach 4. kolejki Ligi Europy, Young Boys przegrało przed własną publicznością z drużyną Tomasza Kędziory – Dynamo Kijów 0:1. Polak rozegrał 45 minut spotkania, a w przerwie zmienił go Artem Kraweć.  Drużyna ze stolicy Ukrainy pozostaje liderem grupy B i tym zwycięstwem zapewniła sobie awans do dalszej fazy rozgrywek.

Goście długo szukali szansy do objęcia prowadzenia. Żadna z ekip nie potrafiła stworzyć dogodnej sytuacji do zdobycia gola, dlatego do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Trener Dynama Kijów zdecydował się na zmianę i na drugą część gry już nie wyszedł Polak – Tomasz Kędziora. Jego miejsce zajął Artem Kraweć.

Mecz nie był okazem owacji na trybunach. Kibice gola doczekali się dopiero w 70. minucie. Wtedy to Derlis Gonzales podał piłkę do Witalija Bujalskiego, który przyjął futbolówkę i płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali. Jak się okazało to była jedyna bramka i mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla przyjezdnych.

Tomasz Kędziora rozegrał tylko pierwszą część gry. Nie miał wiele okazji, aby dać się zapamiętać po tym meczu. Musi bardziej się starać, aby móc częściej być powoływanym na mecze reprezentacji i w nich grać. W sytuacji, gdy Łukasz Piszczek jest kontuzjowany, Kędziora ma szansę gry w najbliższych meczach. Jego konkurentem na chwilę obecną będzie Bartosz Bereszyński.