Sporting Kansas City pokonał u siebie 3:0 (1:0) Dayton Dutch Lions. Było to ćwierćfinałowe spotkanie US Open Cup. W barwach gospodarzy przez 22 minuty grał Konrad Warzycha.

Już po pięciu minutach gry Sporting wygrywał 1:0. Rzut wolny z prawej strony wykonał Graham Zusi. Dośrodkowaną piłkę wybił obrońca gości, jednak ta szczęśliwie spadła pod nogi Setha Sinovica. Obrońca bez wachania postanowił uderzyć lewą nogą z kilkudziesięciu metrów. Piłka trafiła przed bramką C.J. Saponga, który kompletnie zmylił bezradnego Matta Williamsa.

Doskonałą okazję do wyrównania miał w 26. minucie Nixon Dias. Prawym skrzydłem szarżował Eli Garner, a następnie wycofał piłkę do Dias’a. Strzał Holendra w świetnym stylu obronił jednak Jimmy Nielsen.

Drugi gol padł w 56. minucie. Perfekcyjnym strzałem zza pola karnego popisał się Graham Zusi. Już trzy minuty później swoją drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił C.J. Sapong. Otrzymał on dośrodkowanie z rzutu rożnego od Soony’ego Saad’a i głową pokonał Williamsa.

W 68. minucie na boisku pojawił się Konrad Warzycha, dla którego jest to trzeci mecz tego sezonu w barwach Sportingu Kansas City. Polak zmienił Jakoba Petersona.

Sporting awansował do półfinału US Open Cup, w którym zmierzy się z klubem Krystiana Witkowskiego – Philadelphią Union.