Kacper Przybyłko strzelił swoją czwartą bramkę w barwach 1. FC Köln II. Polski napastnik trafił do siatki w wygranym wyjazdowym spotkaniu 23. kolejki Regionalligi West przeciwko Wuppertaler SV Borussia 2:1 (1:0).

Reprezentant Polski U-19 w 39. minucie otworzył wynik spotkania. Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy wyrównał Robert Fleßers. Gościom udało się jednak strzelić kolejną bramkę, która, jak się później okazało, dała im zwycięstwo. W 74. minucie do siatki trafił Stefan Thelen.

W barwach Wuppertaler SV Borussia całe spotkanie rozegrał polski napastnik Maciej Zięba. 25-latek trzynaście lat temu wyjechał z rodziną do Niemiec. W przeszłości występował w rezerwach Bayeru Leverkusen. Latem był testowany przez Lechię Gdańsk, ale do podpisania umowy nie doszło.

Przybyłko jest piłkarzem drugiej drużyny 1. FC Köln od 31 stycznia. Od tego czasu rozegrał 9 spotkań, w których strzelił 4 bramki. Wcześniej był zawodnikiem Arminii Bielefeld, w której rezerwach zagrał 13 meczów i zdobył 15 goli. Dwa razy zagrał też w pierwszej drużynie.