Napastnik Sybiru Nowosybirsk, Bartłomiej Grzelak w niedzielne popołudnie w meczu ligi rosyjskiej z Zenitem Saint Petersburg zdobył bramkę. Inny Polak, który uczestniczył w tym meczu był Wojciech Kowalewski puścił aż pięć bramek. Klub Polaków doznał porażki 2:5.

Na początku spotkania przeważał Sybir. Już w drugiej minucie do bramki gości trafił Nagibin. Cztery minuty, później do bramki Zenitu trafił były napastnik Legii Warszawa, który wykorzystał okazje sam na sam z bramkarzem.

Do przerwy Zenit zdołał zremisować dzięki trafieniu Bistrowa i samobójczemu trafieniu Reinttego. Po przerwie bramki dołożyli Danny, Semak i Aniukow.

News ten został napisany przez użytkownika LuQe, który stara się dołączyć do redakcji ePiłka.pl.