Dzisiejszy dzień obfitował w trafienie Polaków, oprócz Piotra Parzyszka, dwie bramki zdobył dla SC Preußen Münster 06 Marcus Piossek. Po jednym trafieniu dołożyli: Kamil Biliński, Andre Grabowski i Jarosław Fojut.

Kamil Biliński strzelił gola dla Žalgirisu Wilno w zremisowanym 1:1 (1:0) spotkaniu 33. kolejki litewskiej ekstraklasy z Ekranasem Poniewież. Był to 21. ligowy gol polskiego napastnika w tym sezonie. Biliński zszedł z boiska w 76. minucie, a na placu gry zastąpił go Andrius Velička.

André Grabowski strzelił gole dla Lija Athletic FC w wygranym 2:0 (1:0) spotkaniu 5. kolejki maltańskiej II ligi z Gudja United FC. To drugi gol polskiego napastnika w tym sezonie.

blankMarcus Piossek strzelił dwa gole dla SC Preußen Münster 06 w wygranym 4:0 (1:0) meczu 14. kolejki niemieckiej 3. Ligi przeciwko rezerwom Borussii Dortmund. To trzecie i czwarte trafienie w tym sezonie polskiego pomocnika, który grał do 84. minuty,  kiedy zmienił go Dominik Schmidt.

blankJarosław Fojut strzelił bramkę dla Tromsø IL w wygranym 4:3 (2:0) meczu 27. kolejki norweskiej ekstraklasy z Viking FK. Polski obrońca rozegrał pełne 90. minut. To trzeci gol byłego zawodnika Śląska w tym sezonie, i jednocześnie drugi w lidze.