W 25. serii gier Blue Square Premier Wrexham FC pokonało na wyjeździe AFC Telford United 2:0 (1:0). Po przerwie ma murawie pojawił się Adrian Cieślewicz i w końcówce ustalił wynik precyzyjnym strzałem głową.

Polski pomocnik rozpoczął na ławce. Pierwsze trafienie padło w 24. minucie. Do siatki trafił Danny Wright. W 56. minucie z powodu kontuzji plac gry opuścić musiał mający w swoim CV pięć sezonów spędzonych w Premier League w barwach Southampton i Blackpool – 36-letni Brett Ormerod. Jego miejsce zajął Cieślewicz.

22-latek znalazł drogę do siatki rywali w 85. minucie. Z prawego skrzydła dośrodkował Nicky Rushton i były junior Manchesteru City wpisał się na listę strzelców uderzeniem głową. Polak ma w tym sezonie na koncie już sześć ligowych trafień i trzy w FA Trophy.

Walijska drużyna wskoczyła na fotel lidera, zrównując się dorobkiem punktowym z Grimsby Town. Najprawdopodobniej jednak jeszcze dziś stracą prowadzenie, gdyż „The Mariners” grają o godzinie 16:00 z trzynastym Lincoln City.