Rumuńskie Pandurii Târgu Jiu dopełniło formalności i po wygranej w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Ligi 2:1 nad Dinamem Bukareszt, dzisiaj odniosło jeszcze większe zwycięstwo, przypieczętowując awans.

Pełne 90 minut zanotowało dwóch Polaków. Kamil Biliński grał w barwach gospodarzy, którzy stracili pierwszą bramkę w 65. minucie. Rzut karny pewnie wykonał były piłkarz Odry Wodzisław Śląski i Cracovii Deivydas Matulevičius. Sześć minut później prowadzenie ekipy, między słupkami której stał Michał Gliwa, podwyższył Marian Pleașcă.

Jednokrotny reprezentant Polski skapitulował w 84. minucie po strzale Gheorghe Grozava, lecz jeszcze przed końcowym gwizdkiem Mihai Răduț ustalił rezultat dwumeczu na 5:2 dla Pandurii. Drużyna ta w finale zmierzy się najprawdopodobniej ze Steauą Bukareszt, która po pierwszym starciu prowadzi z Astrą Giurgiu Huberta Wołąkiewicza 3:0 w dwumeczu.