Ciekawie zapowiadający się pojedynek Michała Chrapka z Rafałem Wolskim nie doszedł do skutku. Obaj rozpoczęli mecz na ławce rezerwowych, ale tylko Chrapek się z niej podniósł.

Były zawodnik Wisły Kraków wszedł na boisko w 76. minucie spotkania zmieniając Marcelinho. Nie odmienił jednak losów spotkania i Catania przegrała 2:3 (1:2) z Bari. Mimo zwycięstwa żadnego powodu do radości nie ma Rafał Wolski, gdyż jego wypożyczenie do klubu z drugiej ligi miało przyczynić się do regularnych występów, a tymczasem po 8 kolejkach ma w nogach ledwo 200 minut grania i coraz słabszą pozycję na Półwyspie Apenińskim.