Kamil Biliński zadebiutował w Žalgirisie Wilno. Polski napastnik wystąpił w meczu II rundy eliminacji do Ligi Europy, w którym jego zespół zremisował z austriacką Admirą Wacker Mödling 1:1 (0:1). 23-latek asystował przy golu Radavičiusa.

Polak rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. W 12. minucie goście wyszli na prowadzenie po golu Philippa Hosinera. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Stefan Schwab.

Žalgiris nie zamierzał odpuszczać i coraz częściej zaczął atakować bramkę rywali. Swoje okazje mieli także piłkarze Admiry, jednak w pierwszej połowie nie padło już więcej bramek.

Trener gospodarzy, Damir Petravić, w przerwie spotkanie przeprowadził tylko jedną zmianę. Andro Švrljuga zastąpił Kamil Biliński. W drugiej połowie gra litewskiej drużyny znacznie się ożywiła.

Przyniosło to efekt w 73. minucie. Polski napastnik podał do Ramūnasa Radavičiusa, a ten ładnym strzałem pokonał dobrze grającego Patricka Tischlera. Do końca meczu obie strony starały się jeszcze trafić do siatki, ale wynik spotkania nie uległ już zmianie.