Andre Grabowski zaliczył fantastyczny debiut w Marsaxlokk FC. Polski pomocnik został wybrany najlepszym piłkarzem meczu 1. kolejki zaplecza maltańskiej ekstraklasy przeciwko Gzirze United (3:2), w którym strzelił dwie bramki.

Polak wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie już na początku meczu. 23-latek wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony Simona Agiusa i nie miał problemów z pokonaniem bramkarza gości.

Stracony gol podziałał na zawodników Gziry, którzy za wszelką cenę chcieli jak najszybciej wyrównać. Ich działania przyniosły efekt w 38. minucie, kiedy w polu karnym gospodarzy faulowany był Kenneth Scicluna. „Jedenastkę” pewnie wykorzystał Alfred Effiong.

Od początku drugiej części gry goście również starali się narzucić rywalą swój styl gry, jednak nie przynosiło im to zamierzonego skutku. Co więcej, w 62. minucie stracili bramkę. Grabowski ładnym strzałem głową, zamienił na gola wrzutkę od Ruperta Mangiona.

Trzy minuty później to Mangion wystąpił w roli egzekutora i precyzyjnym uderzeniem z 30 metrów pokonał Agiusa. Gzira do końca meczu dążyła do wyrównania, jednak zawodników tego zespołu było stać tylko na jedną bramkę. Do siatki trafił rezerwowy Simon Shead.