Wrexham FC pokonało u siebie Forest Green Rovers FC 2:1 (2:1) w spotkaniu 13. kolejki Blue Square Premier. Bohaterem zwycięskiej drużyny został Adrian Cieślewicz, który zdobył obie bramki.

Polak wybiegł w podstawowym składzie „The Robins”. Napastnik strzelił swoją pierwszą bramkę w tym meczu w 57. minucie. Drugie trafienie dołożył w minucie 73. 120 semund później Reece Styche zszedł z boiska z powodu drugiej żółtej kartki i goście musieli odrabiać dwubramkową stratę w osłabieniu.

W 83. minucie Cieślewicz opuścił murawę, a jego miejsce zajął Nicky Rushton. Kilkadziesiąt sekund przed końcem kontaktowe trafienie zaliczył James Norwood. Było to jednak wszystko na co stać FGR.

Cieślewicz w obecnym sezonie zdobył trzy bramki. Pierwszą strzelił w 6. kolejce przeciwko Newport County (2:0). Jego drużyna ma 26 punktów i zajmuje trzecią lokatę w tabeli piątej ligi angielskiej. Dzisiejsi pokonani mają punkt więcej.