Wczoraj Dundee United w przedsezonowym sparingu pokonało Raith Rovers 2:1 (0:0). Przez cały mecz bramki Dundee strzegł Polak, Radosław Cierzniak. Skapitulował raz, kiedy to w 49. minucie bramkę strzelił Brian Graham.

Dzięki temu trafieniu, Szkot wyprowadził swój zespół na prowadzenie, które piłkarze Raithu utrzymali prawie do końca spotkania. W 86. minucie do remisu doprowadził jednak Keith Watson.

W doliczonym czasie gry, występująca w SPL drużyna, zdołała jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i dzięki golowi strzelonemu przez Irwina McLeana, wygrała 2:1.

Polski bramkarz rozegrał bardzo dobre zawody, parokrotnie uchronił swój zespół od straty kolejnej bramki.