Paweł Cibicki, po raz pierwszy odkąd trafił do Malmö FF, wystąpił w oficjalnym meczu swojego klubu. Polak zagrał w zwycięskim spotkaniu Pucharu Szwecji z trzecioligowym IK Frej 2:0 (0-0).

Posiadający także szwedzkie obywatelstwo piłkarz wyszedł w podstawowym składzie podopiecznych Rikarda Norlinga. Przedstawiciele najwyższej szwedzkiej klasy rozgrywkowej – Allsvenskan, dość długo nie mogli znaleźć sposobu na bramkarza dużo niżej notowanego rywala.

Dopiero w 69. minucie spotkania ekipa 15-krotnego mistrza Szwecji znalazła drogę do bramki przeciwnika za sprawą Jiloana Hamada. Wynik spotkania 6 minut później ustalił  Simon Kroon, który w 58. minucie zastąpił na placu gry młodego Polaka.

Paweł Cibicki urodził się w Malmö 9 stycznia 1994 roku. Mówi po Polsku i deklaruje chęć reprezentowania naszego kraju. Gra na pozycji lewego pomocnika. Jest wychowankiem klubu Nydala IF. Dzisiejszy występ był jego pierwszym na poziomie seniorskim. Kilka dni temu otrzymał powołanie od trenera polskiej kadry do lat 19 – Marcina Sasala.