W towarzyskim meczu, rozegranym na stadionie SRC Mladost w chorwackim mieście Čakovec, PFK Sewastopol zremisował 1:1 (0:1) z HNK Rijeka. W spotkaniu tym wystąpiło dwóch Polaków.

W podstawowym składzie ukraińskiego klubu wybiegł Mariusz Lewandowski. 33-latek grał z opaską kapitańską. W pierwszych minutach aktywniejsi byli piłkarze z Sewastopolu, jednak najczęściej nie trafiali w bramkę. Kilka strzałów oddał również Lewandowski.

Mimo ataków zawodników z Krymu, to HNK w 41. minucie wyszło na prowadzenie. Rzut karny wykorzystał Damir Kreilach. Do przerwy wynik się nie zmienił.

W 61. minucie boisko opuścił Lewandowski. Siedem minut po tej zmianie na murawie zameldował się Łukasz Mierzejewski. Polak zmienił Lukę Marića. W 72. minucie do wyrównania doprowadził Artur Karnoza. Strzelił on z ok. 20 metrów, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki.

PFK Sewastopol – HNK Rijeka 1:1 (0:1)