Paweł Kapsa zadebiutował w Alki Larnaka. Polski bramkarz wystąpił w meczu 20. kolejki cypryjskiej Protathlima OPAP A’Kategorias przeciwko Anagennisi Deryneia. Jego zespół wygrał na wyjeździe 2:1 (0:0).

Kapsa wyszedł w podstawowym składzie i grał do ostatniego gwizdka sędziego. W 49. minucie szans Polakowi nie dał Konstantinos Elia, który wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

Trzy minuty później do remisu doprowadził Ciprian Tanasa. W 61. minucie Alki wyszło na prowadzenie, którego nie oddało już do końca meczu. Gola na wagę trzech punktów strzelił Arnal Llibert.

Po 20. kolejkach drużyna z Larnaki zajmuje 7. miejsce w tabeli. Anagennisi zajmuje 13. lokatę i ma małe szanse na utrzymanie w lidze.