W spotkaniu 33. kolejki angielskiej League One Charlton Athletic Pawła Abbotta przegrał z Exeterem City Artura Krysiaka 1:3. Na boisku zobaczyliśmy tylko pierwszego z nich.

Abbott wyszedł w podstawowym składzie Charltonu i spędził na boisku cały mecz. Krysiak natomiast po raz kolejny siedział na ławce rezerwowych.

Goście objęli prowadzenie w 64. minucie po golu Liama Sercombe. Trzynaście minut później wynik meczu podwyższył John O’Flynn. Ten sam zawodnik wywalczył w 84. minucie rzut karny, który na bramkę zamienił Ryan Harley.

Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił w 86. minucie Bradley Wright-Phillips. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Gary Doherty.

Exeter awansował na 13. miejsce w tabeli. Spadek na 7. lokatę zanotował natomiast Charlton, dla którego miejsce dające awans do Championship oddaliło się na 7 punktów.

Charlton Athletic – Exeter City 1:3