SV Seligenporten doznało upokażającej porażki w meczu przeciwko rezerwom TSV 1860 Monachium. „Lwy” rozbiły przeciwnika aż 6:1 (3:0). Honorową bramkę dla gości zdobył polski pomocnik Mariusz Suszko.

TSV rozpoczęło festiwal strzelecki w 33. minucie. Na listę strzelców wpisał się Markus Ziereis. 20-latek cztery minuty później ponownie trafił do siatki. Przed przerwą trzeciego gola dla gospodarzy zdobył jeszcze Arne Feick.

W 57. minucie hat-tricka z rzutu karnego skompletował Ziereis. Suszko w 71. minucie strzelił swoją drugą w tym sezonie bramkę, która nie miała jednak większego znaczenia, bowiem bawarscy zawodnicy odpowiedzieni jeszcze dwoma golami.

Pięć minut przed końcem regulaminowego czasu futbolówkę umieścił w sieci Ola Kamara. Wynik na 6:1 ustalił w 89. minucie Bobby Wood.

Ekipa z Monachium jest wiceliderem Regionalligi Bayern. Seligenporten spadło na szóstą lokatę.