Polski napastnik, Kamil Biliński strzelił bramkę w meczu 1/8 finału rumuńskiej Cupa Ligii przeciwko Concordii Chiajna. W pucharze grały także drużyny Łukasza Szukały oraz Michała Gliwy.

Michał GliwaMichał Gliwa (Pandurii Târgu Jiu)
Polski bramkarz cały mecz spędził na ławce rezerwowych, ponieważ jego miejsce zajął Răzvan Marian Stanca. Drużyna Michała Gliwy awansowała dopiero po dogrywce wygrywając z Gaz Metan Medias 1:0 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa w 94. minucie zdobył cypryjski obrońca Paraskevas Christou.

Cupa Ligii – 1/8 finału

Gaz Metan Medias – Pandurii Târgu Jiu 0:1 (0:0)
Christou 94

Sędzia: Florin Miron

Żółte kartki: Buziuc, Enescu – Stanca, Erico, Elton, Momčilović
Czerwone kartki: Enescu (dwie żółte)

—————————————————————————————————————

Łukasz SzukałaŁukasz Szukała (Steaua Bukareszt)
Polski obrońca nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie przeciwko FC Rapidowi Bukareszt. Jego zespół zwyciężył w meczu 2:1 (1:1). Dwie bramki dla Steauy zdobył rumuński napastnik Claudiu Andrei Keserü.

Rapid Bukareszt – Steaua Bukareszt 1:2 (1:1)
Selagea 24- Keserü 8′ 49

Sędzia: Adrian Viorel Cojocaru
Widzów: 3000

Żółte kartki: Săndulescu, Mişa, Negru, Coman – Pârvulescu, Grădinaru

Kamil BilińskiKamil Biliński (Dinamo Bukareszt)
Napastnik rozegrał 89. minut kiedy to zmienił go Denis Lemac. Polak zaprezentował się bardzo dobrze, strzelił jedną z bramek oraz po faulu na nim podyktowano rzut karny który pewnie wykorzystał Boubacar Mansaly. Drużyna Bilińskiego pewnie pokonała Concordie Chiajna 3:1 (1:1).

Concordia Chiajna – Dinamo Bukareszt 1:3 (1:1)
Olberdam 19 – Biliński 27, Lazăr 51, Mansaly 78 (k)

Sędzia: Marcel Bârsan

Żółte kartki: Dragarski, Serediuc – Rotariu, Bărboianu, Popa, Grecu.