W 36. kolejce Regionalligi West 1. FC Kaiserslautern II zremisowało u siebie z drużyną SC Wiedenbrück 2000 2:2 (1:1). Bramkę dla gospodarzy zdobył w 80. minucie z rzutu karnego Alan Stulin.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelił w 7. minucie Sebastian Lindner. Sekundy przed końcem pierwszej połowy wyrównał Robert Mainka.

Dziesięć minut przed końcem spotkania sędzia podyktował rzyt karny, który pewnie wykorzystał urodzony w Bolesławcu 21-latek. Dwie minuty również z karnego wyrównał ponownie Mainka.

Oprócz Stulina, który grał pełne 90 minut w meczu tym wystąpił również Jakub Świerczok. Młody napastnik wyszedł w pierwszym składzie i został zmieniony przez Dženana Ćatić’a dopiero w 87. minucie.

Jest to druga bramka polskiego lewego obrońcy w tym sezonie. Poprzednią strzelił również z rzutu karnego w meczu przeciwko rezerwom Bayeru Leverkusen, który zakończył się wynikiem 2:2 (13. kwietnia).

Druga drużyna „Czerwonych Diabłów” z 47 punktami zajmuje dziewiątą pozycję w tabeli. Wiedenbrück jest 15. z dorobkiem mniejszym o 10 punktów.