Borussia Dortmund pokonała dziś w meczu towarzyskim Legię Warszawa 1-0. Jedyną bramkę w meczu zdobył Robert Lewandowski, który, podobnie jak pozostali reprezentujący BVB Polacy – Piszczek i Błaszczykowski, rozegrał 45 minut.

Pierwsza i zarazem ostatnia bramka padła bardzo szybko, bowiem już w 4. minucie kiks w polu karnym słoweńskiego obrońcy – Marko Sulera wykorzystał nasz najlepszy snajper. Piszczek z Błaszczykowskim stworzyli kilka ciekawych akcji na prawym skrzydle, jednak żadna z nich nie zakończyła się już bramką.

W przerwie trener Juergen Klopp dokonał 10 zmian, w związku z czym na drugą połowę nie wyszedł już żaden z Polaków z Dortmundu. W drugiej połowie poziom widowiska mocno spadł, a mecz zakończył się jednobramkowych zwycięstwem Dortmundczyków.

Pełny zapis Relacji Live znajduje się pod tym linkiem.

Legia Warszawa – Borussia Dortmund 0:1 (0:1)