Paweł Kapsa rozegrał dziś 45 minut w rozgrywanym w Grodzisku Wielkopolskim sparingu, w którym jego Alki Larnaka przegrała z Widzewem Łódź 1:4. Były bramkarz Lechii Gdańsk wszedł na boisko w przerwie, przy stanie 1:1.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył w 14. minucie Mehdi Ben Dhifallah, jednak już 3 minuty później do wyrównania doprowadził reprezentant Republiki Zielonego Przylądka – Cafu.

Strzelanie rozpoczęło się w drugiej połowie, kiedy w bramce przyjezdnych stanął Paweł Kapsa. W 71. minucie świetne podanie z głębi pola wykorzystał Mariusz Rybicki, a po 3 minutach było już 3:1. Princewill Okachi precyzyjnie dograł piłkę do Adriana Pietrowskiego, który strzałem pod poprzeczkę pokonał Kapsę. W 87. minucie uczynił to jeszcze Mariusz Stępiński, a Widzew pewnie pokonał gości z Cypru 4:1.

Kapsa, który w styczniu przeniósł się na Cypr zaliczył w swojej karierze również epizod w klubie z Łodzi: w latach 2004-2005 w barwach Czerwonych rozegrał 2 spotkania.