Atromitos Ateny zremisował z Iraklisem Saloniki 1:1 w meczu 2. kolejki ligi greckiej. Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał Marcin Baszczyński.

W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. W 63. minucie Atromitos objął prowadzenie po golu Emmanuela Perrone. Goście nie odpuszczali i udało im się wyrównać w 88. minucie za sprawą Karima Soltani. Dwie minuty później czerwoną kartkę urzał piłkarz gospodarzy Ilias Anastasakos.

W barwach Atromitosu 90 minut zagrał Marcin Baszczyński, a Marek Saganowski całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Robert Szczot z Iraklisu nie zagrał z powodu kontuzji.

Atromitos Ateny – Iraklis Saloniki 1:1