Mariusz Rogowski rozegrał pełne 90 minut w meczu 1. kolejki Regionalliga West, w którym jego SC Wiedenbrück przegrało z rezerwami Bayeru Leverkusen 3:4 (0:2). Cały mecz na ławce rezerwowych spędził bramkarz Bayeru – Tomasz Bobel.

Mecz rozpoczął się lepiej dla przyjezdnych z Rheda-Wiedenbrück, bowiem w 12. minucie bramkę na 1:0 zdobył dla gości Semih Daglar. 16 minut później na 2:0 podwyższył Studtrucker i do szatni to drużyna Rogowskiego schodziła z dwubramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie przez długi czas wynik nie uległ zmianie, dopiero w 70. minucie bramkę na 1:2 zdobył Chrisoph Siefkes, a już 4 minuty później wyrównał Steffen. W 77. minucie Tobias Steffen zdobył drugą bramkę i w przeciągu 7 minut gospodarze wyszli na prowadzenie. Ich radość nie trwała jednak zbyt długo, bowiem już minutę później do remisu doprowadził Zlatko Muhovic. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów w polu karnym padł Luca Dürholtz a sędzia Wollenweber wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Kolja Pusch i pewnym strzałem pokonał Hoelschera gwarantując drużynie z Leverkusen 3 punkty.