Rumuńska FC Steaua Bukareszt z Łukaszem Szukałą w składzie, który rozegrał cały mecz zremisowała na wyjeździe w spotkaniu III rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów z kazachskim FK Aktöbe 2:2 (0:1).

Już w 4. minucie dobrą okazję mieli Kazachowie, po ziemi dośrodkował Khayrullin, ale żaden z zawodników nie dosięgnął piłki. Kolejną sytuację gospodarze mieli w 26. minucie kiedy to dobrą okazję miał Pizzelli, Ormianin jednak poślizgnął się przy oddawaniu strzału i tym samym piłka minęła bramkę.

Chwilę później groźnie uderzał Antonov, tym razem trafiając w boczną siatkę. W 42. minucie piętą do Khayrullina odegrał Korobkin, ten dośrodkował w pole karne gdzie najwyżej do piłki wyskoczył Antonov kolejny raz uderzając niecelnie.

Jeszcze przed przerwą bramkę w niespodziewanych okolicznościach zdobyła Steaua. Uderzenie Chipciu z dystansu niefortunnie odbił Sidelnikov, do piłki podbiegł Keserü, który bez większych problemów umieścił ją w siatce.

W 58. minucie bramkę wyrównującą dla Aktöbe zdobył Korobkin, który umieścił piłkę w bramce po dobrym dośrodkowaniu Pizzelliego. Kilka minut później z ponownie groźnie z rzutu rożnego centrował Pizzelli, ale w dobrej sytuacji pomylił się Antonov.

10 minut przed końcem regulaminowego czasu gry na prowadzenie wyszli Rumuni. Prepeliță oddał potężny strzał z odległości blisko 40 metrów i piłka po rykoszecie wpadła do bramki. W 88. minucie były zawodnik Jagiellonii Białystok, Robert Arzumanyan posyłając piłkę nad Arlauskisem doprowadził do wyrównania.