W meczu czwartej kolejki Ligi Atalante- Recreativo Huelva pokonało na własnym boisku Real Murcię 3-2. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził reprezentant Polski, Paweł Brożek, który na swój debiut w lidze hiszpańskiej będzie musiał jeszcze poczekać.

Sobotnie spotkanie od mocnego uderzenia rozpoczęli gospodarze, którzy od początku chcieli wykorzystać atut własnego boiska. W dziewiątej minucie na prowadzenie drużynę Pawła Brożka wyprowadził Chuli. Przewaga Recreativo została potwierdzona w 45. minucie meczu, kiedy na 2-0 podwyższył ponownie Hiszpan, Chuli.

Początek drugiej połowy to spokojna gra obydwu ekip. Sygnał do mocniejszego zaatakowania drużynie gości dał w pięćdziesiątej siódmej minucie Matilla, który skutecznie wykorzystał strzał z rzutu karnego i zmniejszył przewagę rywali do jednego gola.

W ostatnich trzydziestu trzech minutach kibice zgromadzeni na stadionie obejrzeli jeszcze dwa gole. Najpierw na 3-1 dla graczy z Huelvy podwyższył Rubio, a rozmiary porażki  Realu Murcia zmniejszył Garcia.