Kamil Ryłka zadebiutował w barwach Ullensaker / Kisa IL. Polski bramkarz rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu 14. kolejki norweskiej Adeccoligaen (II poziom), w którym jego zespół zremisował z Strømmen IF 1:1 (1:1).

26-latek, który poprzedni sezon spędził w Nielbie Wągrowiec. Ostatnio występował w grającym ligę niżej Askim FK, ale z powodu kontuzji dwóch podstawowych golkiperów Ullensaker / Kisa IL, został wypożyczony na miesiąc do tego klubu. Urazy wyeliminowały z tego meczu Arnolda Otieno oraz jego zmiennika Roya Ingara Konteruda.

Pierwsza bramka we wczorajszym spotkaniu padła w końcówce pierwszej połowy. Polaka pięknym strzałem pokonał napastnik Strømmen, Armin Sistek. Jeszcze przed przerwą, gospodarze zdołali wyrównać. Gola, jak się później okazało na wagę remisu, strzelił Pal Steffen Andresen.

Utrata punktów przez Ullensaker / Kisa spowodowała, że drużyna Ryłki, co prawda utrzymała pozycję wicelidera tabeli, ale do prowadzącego IK Start traci już sześć punktów. Strømmen IF plasuje się na 10. pozycji.