fortuna

Najpopularniejsze gry jednoręki bandyta w Polsce

Gry jednoręki bandyta online to jedne z najpopularniejszych gier w kasynach internetowych w Polsce. Zdobyły one ogromną sympatię graczy, dzięki swojej różnorodności, prostym zasadom gry, dużej rozpiętości zakładów oraz, co najważniejsze, okazjom na zdobycie wysokich wygranych dzięki automatom z progresywnym jackpotem.

W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym grom typu jednoręki bandyta online wśród polskich graczy. Czytaj więcej na KasynoPolska.com!

Starburst (NetEnt)

Starburst to jedna z najprostszych i zarazem najbardziej wciągających gier typu jednoręki bandyta. Została wyprodukowana w 2012 roku, przez jednego z najbardziej uznanych dostawców oprogramowania hazardowego, firmę NetEnt. Do dzisiaj, jest to jedna z najchętniej wybieranych gier przez graczy z Polski i ze świata.

Gdzie tkwi jej fenomen? Przede wszystkim w prostocie. Gra posiada niską zmienność, co oznacza, że jest idealna dla graczy o mniejszym budżecie, którzy chcą pozwolić sobie na dłuższą rozgrywkę. Dzieje się tak, ponieważ nawet stawiając niewielkie zakłady, można dość często zdobywać wygrane. Chociaż zwykle są one niezbyt wysokie (zdarzają się również większe kwoty) pozwalają na utrzymywanie stałego bankrollu i zapewniają przyjemną sesję gry.

Akcja Starburst dzieje się w kosmosie pełnym drogocennych kamieni. Maszyna posiada dość standardowo 5 bębnów, 3 rzędy oraz 10 stałych linii wygrywających. Zakłady wahają się od 0,10 monety do aż 100 monet, co oznacza, że każdy z graczy znajdzie tu odpowiednią kwotę dla siebie.

Główną funkcją bonusową w grze jest rozszerzający się symbol Wild, który może pojawić się na 2, 3 lub 4 bębnie. Po wylosowaniu zajmuje on cały bęben i aktywuje jeden darmowy respin. Jeśli w trakcie tego dodatkowego obrotu na bębnach znów pojawi się symbol Wild, gracz otrzyma kolejne trzy respiny.

Book of Dead (Play’n Go)

Gra jednoręki bandyta online Book of Dead (Play n’ Go) jest przez wielu uważany za najlepszy, jeśli chodzi o sloty nawiązujące do tematyki starożytnego Egiptu. Podobnie, jak w przypadku Starburst, dużą zaletą tej gry jest jej prostota. Na uwagę zasługuje bardzo wysoki potencjał wygranej, który wynosi 5000-krotność stawki.

Gracze podążają za nieustraszonym odkrywcą i wchodzą z nim w głąb egipskiego grobowca. Celem jest znalezienie magicznej Księgi Umarłych, której symbol pełni w grze mnóstwo funkcji. Jedną z nich jest funkcja Wild, dzięki której może zastąpić każdy inny dowolny symbol na bębnach, a drugą funkcja Scatter.

Jeżeli na bębnach pojawią się co najmniej trzy symbole Book of Dead, gracz otrzyma dodatkowe 10 darmowych spinów. Ogromną zaletą tej funkcji jest to, że można ją aktywować w nieskończoność. Jeszcze przed rozpoczęciem funkcji darmowych spinów wybierany jest specjalny losowy symbol, który gdy pojawi się na bębnach, może przynieść graczowi wielkie wygrane.

Book of Dead na stałe wpisał się w kanon gier jednorękich bandytów, w efekcie zaś powstało mnóstwo klonów gry, zaczynających się od „Book of”.

Dead or Alive 2 (NetEnt)


Dead or Alive 2 to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych kontynuacji gry na automatach, która zyskała większą popularność niż oryginał. Slot posiada 5 bębnów i 9 linii wygrywających oraz charakteryzuje się bardzo dużą zmiennością.

Duża zmienność oznacza, że wygrane w grze mogą padać rzadziej, jednak jeśli już się pojawią, z pewnością będą satysfakcjonująco wysokie. Akcja gry dzieje się na Dzikim Zachodzie a gracz poznaje grupę lokalnych bandytów i ich nie zawsze bezpieczne przygody. Sam wciela się w postać szeryfa, którego zadaniem jest ujęcie rzezimieszków.

W trakcie rozgrywki pojawiają się liczne funkcje bonusowe, takie jak darmowe spiny, symbole Wild z mnożnikami. To właśnie mnożniki sprawiają, że wygrane w tym automacie są tak spektakularne i mogą wynieść 11 111,11-krotność stawki.

Miłośnicy gier z darmowymi spinami z pewnością ucieszą się z faktu, że jednoręki bandyta online Dead or Alive 2 posiada aż trzy funkcje darmowych spinów. Można je aktywować po wylosowaniu trzech symboli Scatter w dowolnym miejscu na bębnach. Dwa, trzy, cztery lub pięć symboli Scatter gwarantuje przy okazji 2x, 4x, 25x lub 2500x mnożnik zakładu.

Dostępne funkcje darmowych spinów to:
• Train Heist Free Spins – opcja z najniższą zmiennością oraz symbolami Wild, które powiększają wygraną o mnożnik 1x do maksymalnie 16x.
• Old Saloon Free Spins – 17 darmowych spinów ze średnią wariancją z mnożnikiem wygranych 2x
• High Noon Saloon Free Spins – to właśnie w trakcie trwania tej funkcji można uzyskać maksymalną wygraną w grze wynoszącą 11 111,11-krotność stawki.

Na koniec


Najpopularniejsze automaty jednoręki bandyta w Polsce to takie, które zdecydowanie są najlepsze w swojej klasie. Pomimo tego, że powstały kilka lat temu, nadal nie tracą na oryginalności i są uwielbiane przez miliony graczy na całym świecie.

Udostępnij

Polecane wpisy

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.