Mirosław Sznaucner dziś po raz pierwszy wybiegł w barwach nowego klubu. Niestety debiut Polaka nie był zbytnio udany i jego AS Véria przegrała na własnym boisku z Olimpiakosem Pireus 1:2 (1:2).

Dla klubu Polaka był to pierwszy mecz po wywalczonym awansie. Niestety już w 1. kolejce polski obrońca i jego koledzy musieli zmierzyć się z mistrzem Grecji, Olimpiakosem Pireus.

Goście wyszli na prowadzenie w 20. minucie gdy bramkarza gospodarzy pokonał Rafik Djebbour. Na wyrównanie kibice na stadionie nie musieli długo czekać, bowiem 10 minut później Ioannou trafił do siatki. Niestety dla miejscowych kibiców tuż przed przerwą, w 42. minucie Modesto strzelił drugiego gola dla przyjezdnych.

Po zmianie stron więcej goli nie oglądaliśmy i AS Veria nieudanie rozpoczyna sezon w greckiej ekstraklasie. Mirosław Sznaucner rozegrał cały mecz na lewej obronie.