Nadal nie wiadomo, czy Łukasz Piszczek wystąpi w meczu 1. kolejki Bundesligi, w którym Borussia Dortmund podejmie Werder Brema. Trener mistrzów Niemiec, Jürgen Klopp, w piątek podejmie decyzję, czy Polak zagra w tym spotkaniu.
Reprezentant Polski doznał kontuzji podczas wtorkowego treningu BVB. Według przeprowadzonych badań, 27-latek naciągnął mięsień uda. Nie jest zbyt poważny uraz, ale być może konieczna będzie absencja obrońcy w najbliższym meczu.
Szkoleniowiec Borussii, Jürgen Klopp przyznał, że polski defensor najprawdopodobniej opuści czwartkowy trening. Jeżeli nie będzie mógł wziąć udziału także w piątkowych zajęciach, wtedy jego miejsce w składzie zajmie ktoś inny.
Klopp przygotował już alternatywę na pozycję zajmowaną przez Polaka. Na prawej obronie mogą zagrać Patrick Owomoyela, pozyskany latem Oliver Kirch lub Kevin Großkreutz, który dotychczas występował na lewej pomocy.

Leave us a reply
You must be logged in to post a comment.