Po bardzo udanym debiucie w TSV 1860 Monachium, Grzegorz Wojtkowiak wystąpił w kolejnym meczu sparingowym „Lwów”, podczas ich obozu w Szwajcarii. Jego klub zremisował tym razem 1:1 (0:0) z Young Boys Berno.

Polak wybiegł w podstawowej jedenastce klubu z Monachium. Mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny miały swoje szanse, lecz nie potrafiły ich wykorzystać w pierwszej części spotkania.

Najlepszą sytuację miał tuż przed przerwą Emmanuel Mayuka. Reprezentant Zambii – tegorocznego zwycięscy Pucharu Narodów Afryki znalazł się sam na sam z Gáborem Királym, ale przesadził z dryblingiem i stracił piłkę na rzecz Necata Aygüna. Po drugiej stronie okazje marnowali m.in. Benjamin Lauth po strzale głową i próbujący przelobować bramkarza Moritz Stoppelkamp.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej części meczu kolejną sytuację sam na sam z Királym zmarnował Zambijczyk. Pierwsza bramka padła w 77. minucie. Piłkę bitą z rzutu rożnego przez Daniela Halfara otrzymał Necat Aygün, który głową umieścił ją w siatce. Pięć minut przed końcem spotkania do wyrównania doprowadził Michael Frey, który otrzymał podanie od Raula Bobadilli.

BSC Young Boys – TSV 1860 Monachium 1:1 (0:0)