Jak informuje lokalna gazeta Koelner Stadt-Anzeiger polski skrzydłowy Sławomir Peszko w niedzielny poranek podróżował po ulicach Kolonii taksówką pod wpływem alkoholu.

Podczas podróży piłkarz pokłócił się z taksówkarzem, który postanowił odwieźć delikwenta na posterunek policji.

W krwi byłego zawodnika m.in. Lecha Poznań czy Wisły Płock stwierdzono obecność alkoholu przez co musiał on spędzić kilka godzin w izbie wytrzeźwień. Nie wiadomo jednak ile promili wskazało badanie alkomatem.

O całym zajściu poinformowane zostały władze klubu. Według rzecznika klubu FC Koeln Tobiasa Schmidta rozmowę z zawodnikiem odbył już trener Stale Solbakken i menadżer generalny Claus Horstmann. Prawdopodobnie Peszko zostanie odsunięty od meczowej osiemnastki na mecz z Mainz oraz otrzyma wysoką karę finansową.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.