Bartosz Białkowski wyszedł w podstawowym składzie Southampton w powtórzonym meczu Pucharu Anglii przeciw Millwall FC. Niestety zespół Polaka przegrał 3:2 i odpadł z dalszej rywalizacji.

Białkowski aż trzykrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki. Po raz pierwszy już w 17. minucie, kiedy został pokonany przez Liama Trottera. W 35. minucie wyrównał Adam Lallan.

W drugiej połowie to Southampton jako pierwszy wyszedł na prowadzenie w 77. minucie. Odpowiedź nastąpiła już 120 sekund później. Ostatecznie Białkowski skapitulował także w 90. minucie, co sprawiło, że Southampton nie uzyskało awansu do dalszej fazy rozgrywek FA Cup.

Z kolei w League One Exeter City z Arturem Krysiakiem uległo AFC Bournemouth 0:2. Polski bramkarz został pokonany w 72. i 78. minucie spotkania.

FA Cup – 4. runda
Southampton FC – Millwall FC 2:3 (1:1)
Bramki: Adam Lallana 35, Rickie Lambert 77 – Liam Trotter 17, Dany N’Guessan 79, Liam Feeney 90