Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała 2-0 z Ukrainą w towarzyskim meczu rozegranym w Bydgoszczy. Mecz był pełny emocji, o czym świadczą niewykorzystane 2 rzuty karne oraz czerwona kartka dla gości.

W 35. minucie Iwan Zotko (Ukraina) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Wrąbel obronił). Rzut karny podyktowany za zagraniem ręką prze Sebastiana Rudola.
W 84. minucie Mariusz Stępiński (Polska) nie wykorzystał rzutu karnego (Wołodymyr Machańkow obronił). Karny wywalczony przez Dawida Kownackiego.

Polska – Ukraina 2:0 (1:0)
Mariusz Stępiński 14, Kamil Mazek 85

Polska: 12. Jakub Wrąbel – 2. Sebastian Rudol (89, 23. Przemysław Szymiński), 5. Jan Bednarek, 17. Jarosław Jach, 18. Łukasz Moneta – 11. Przemysław Frankowski (66, 20. Dariusz Formella), 15. Jarosław Kubicki (88, 6. Alan Uryga), 10. Patryk Lipski (72, 14. Dawid Kownacki), 7. Krzysztof Piątek (66, 8. Radosław Murawski), 21. Adam Buksa (72, 13. Kamil Mazek) – 9. Mariusz Stępiński.

Ukraina: 1. Wołodymyr Machańkow – 18. Ołeksandr Tymczyk, 13. Iwan Zotko, 15. Serhij Czobotenko (54, 4. Iwan Łobaj), 2. Wołodymyr Hraczow – 7. Denys Arendaruk (46, 3. Wasyl Kraweć), 9. Ihor Charatin, 8. Andrij Korobenko, 10. Władysław Koczerhin (46, 21. Jehor Nazarina), 19. Maksym Hrysio (69, 11. Mykyta Krawczenko) – 17. Illa Korniew (46, 20. Ołeksij Szczebetun).

Żółte kartki: Lipski, Formella – Hraczow.
Czerwona kartka: Wołodymyr Hraczow (74. minuta, Ukraina, za drugą żółtą).
Sędzia: Adam Lyczmański.