Polski bramkarz, Adam Stachowiak rozegrał całe spotkanie w barwach Botewu Płowdiw oraz został ukarany żółtą kartką, a jego drużyna przegrała w meczu o Superpuchar Bułgarii z Łudogorecem Razgrad 1:3 (1:0).

image

Zespół Polaka dość niespodziewanie objął prowadzenie w 18. minucie. Po wrzutce z rzutu wolnego jeden z zawodników zgrał piłkę głową i po pechowej interwencji bramkarza piłkę do siatki wepchnął Gamakov. Jeszcze przed przerwą w polu karnym padł Kolev, sędzia uznał, że ten próbował wymusić rzut karny i pokazał napastnikowi drugą zółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

image

Tuż po wznowieniu gry dośrodkowanie dośrodkowanie Marcelinho wykorzystał Misidjan doprowadzając do wyrównania. W 84. minucie Marcelinho wyprowadził Łudogorec na prowadzenie uderzając piłkę głową po wykonywanym rzucie rożnym. Jeszcze przed końcem spotkania wynik podwyższył Younès, który w dobrej sytuacji nie dał szans Stachowiakowi.