Bartosz Białkowski zadebiutował w Notts County. Polski bramkarz wystąpił w meczu I rundy Pucharu Ligi Angielskiej, w którym jego zespół przegrał po dogrywce, z grającym o klasę niżej, Bradford City 0:1 (0:1, 0:0, 0:0).

Po raz pierwszy Polak musiał interweniować w 11. minucie, kiedy na strzał z dystansu zdecydował się Kyel Reid, ale nie był on zbyt mocny, dlatego Białkowski bez trudu złapał piłkę.

Osiem minut później świetną okazję do strzelenia bramki mieli goście. James Hanson przejął niedokładne podanie Carla Regana do Emmanuele’a Smitha, jednak skutecznie interweniował polski bramkarz.

Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry pierwszej połowy, bardzo bliscy zdobycia gola byli gospodarze. Bardzo dobry strzał oddał Yoann Arquinn, ale instynktownie obronił go Matt Duke.

W 70. minucie dużo szczęścia miał Białkowski. Dośrodkowanie z lewego skrzydła było minimalnie za wysokie dla Jamesa Hansona. Gdyby Anglik zdołał oddać strzał, 25-latek raczej nie miałby szans na skuteczną interwencję.

W doliczonym czasie gry Notts miało fantastyczną szansę, aby zapewnić sobie awans do II rundy. Podobnie jak w końcówce pierwszej części gry, strzał oddał Arquinn, jednak futbolówka trafiła w poprzeczkę.

Po zakończeniu drugiej połowy, na tablicy wyników widniał bezbrakowy remis, dlatego sędzia zarządził rozegranie dogrywki. Już pięć minut po jej rozpoczęciu padł gol dla gości. Po ładnej, płynnej akcji zawodników Notts, piłkę w górnym rogu bramki Białkowskiego umieścił Hanson.

Grający o poziom rozgrywkowy wyżej zespół nie zamierzał przegrać w tym spotkaniu, dlatego gospodarze ruszyli do ataku. Ich akcje nie przynosiły jednak efektu, dlatego mecz zakończył się niespodziewaną wygraną Bradford City.

Białkowski w poprzednim sezonie występował w Southampton FC. Jego zespół awansował do Premier League i postanowił nie przedłużać kontraktu z Polakiem, który był rezerwowym bramkarzem. 15 czerwca polski bramkarz podpisał umowę z Notts County.