Radosław Majewski i Tomasz Cywka zagrali pełne spotkania dla swoich klubów w rozgrywkach The Champiosnhip. Gracze reprezentowali barwy Debry Country oraz Nottingham Forest.

Klub Tomka przegrał swoje spotkanie z Sheffield United 0-1, a Nottingham, którego barwy reprezentuje Majewski zremisowało z Millwall 1-1. Obaj zawodnicy zagrali pełne 90 minut dla swoich klubów.

Charlton Athletic, w którym gra Paweł Abbott wygrało swoje spotkanie z Notts County 1-0 i dzięki temu zwycięstwu uplasowało się na dziewiątej pozycji w League One. Abbott zagrał w tym meczu do 83 minuty.

Bartosz Białkowski(Southampton), Jakub Jesionkowski(Swindon Town) i Artur Krysiak(Exeter City) cały mecz przesiedzieli na ławkach rezerwowych.