Bramkarz trzecioligowego angielskiego Yeovil Town rozegrał swój pierwszy od ponad dwóch miesięcy mecz. 25-latek wystąpił w arcyważnym starciu z Crawley Town, które „The Glovers” zdołali wygrać 2:1 (0:1).

Polski golkiper ma szansę na stałe wrócić do składu Yeovil, ponieważ jesienią pewniakiem na jego pozycji był Jed Steer. 22-letni Anglik wrócił jednak z wypożyczenia do swojego macierzystego klubu, Aston Villi, co może okazać się szansą dla wychowanka SMS-u Łódź.

Dzisiejsze starcie było bardzo ważne dla obu ekip, ponieważ drużyna Artura Krysiaka przed tą kolejką zamykała ligową stawkę, a ich rywale także znajdowali się w strefie spadkowej.

Goście wyszli na prowadzenie w 27. minucie po golu Izale McLeoda. W 66. minucie do remisu zdołał doprowadzić Gozie Ugwu, a bohaterem Yeovil został Ajay Leitch-Smith, który wpisał się na listę strzelców w 72. minucie je jego bramka okazała się trafieniem na wagę bardzo cennych trzech punktów, dzięki którym gospodarze awansowali w tabeli o dwie lokaty i do bezpiecznego Coventry City tracą już tylko trzy „oczka”.