SSC Napoli wygrało z „legendą” Milanu 2:1. Piotr Zieliński, który wszedł w 69. minucie zdobył gola dla gospodarzy, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:1.

Lider grupy w 13. kolejce podejmował niegdyś piekielnie mocny AC Milan. Od początku spotkania, gospodarze przejęli inicjatywę. W 34. minucie gry po zagraniu Jorginho, piłkę po rękach Donnarummy „wpakował” niezawodny w tym sezonie Lorenzo Insigne. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry mógł podwyższyć prowadzenie, jednak piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek.

W drugiej części gry inicjatywę przejął AC Milan, jednak nie potrafił udokumentować tego zdobyciem gola. Po serii niewykorzystanych sytuacji ekipy z Mediolanu, kontratak Napoli zakończył się bramką. Dries Mertenes upatrzył wbiegającego w pole karne Piotra Zielińskiego, a ten sam na sam z bramkarzem, umieścił piłkę między nogami bramkarza podwyższając prowadzenie ekipy gospodarzy. Wynik ustalił Alessio Romagnoli, który strzałem z dystansu pokonał Pepe Reinę w doliczonym czasie gry. Wynik zakończył się wynikiem 2:1 dla  SSC Napoli.

Zdobyty gol reprezentanta Polski na pewno cieszy, jednak zostaje niedosyt, gdyż Piotrek pozostaje tylko zmiennikiem. Na pewno Zieliński zasługuje na więcej i regularna gra pomoże mu się bardziej rozwinąć, jednak przy tak mocnej konkurencji jaką ma w Napoli, ciężko o podstawowy skład.