Adrian Mierzejewski ponownie błysnął w barwach lidera saudyjskiej ekstraklasy, Al-Nassr. Były reprezentant Polski dwukrotnie pokonał bramkarza najsłabszego w lidze Al-Shoalah, a jego drużyna wygrała aż 5:0 (2:0).

„Mierzej” wybiegł w podstawowym składzie gospodarzy i w 14. minucie pięknym strzałem zza pola karnego rozpoczął festiwal strzelecki podopiecznych Jorge da Silvy. Kanonadę skuteczności kontynuował w jeszcze w pierwszej połowie, po raz drugi trafiając do siatki.

Po niespełna godzinie naszego rodaka zmienił Hassan Al Raheb, a dziesięć minut później było już 3:0 dzięki bramce Mohammada Al Sahlawiego. Ostatnie dwie bramki padły łupem Fabiána Estoyanoffa, dla którego to dopiero pierwsze trafienia w tym sezonie. Mierzejewski ma ich natomiast na swoim koncie już sześć.