Tomasz Cywka zdobył swoją czwartą bramkę w tym sezonie Championship. Po jego trafieniu Barnsley wygrywało już 2:0, jednak nie było w stanie utrzymać prowadzenia i ostatecznie podzieliło się punktami z Ipswich Town.

Polski pomocnik mecz rozpoczął na ławce rezerwowych. Znajdujące się na przedostatnim miejscu w tabeli Barnsley wyszło na prowadzenie w 12. minucie po golu Chrisa O’Grady’ego. Od początku drugiej odsłony na placu gry przebywał Cywka i to właśnie on w 74. minucie trafił na 2:0.

Wydawało się, że gospodarze zdołają utrzymać prowadzenie i po raz piąty w tym sezonie zgarnąć komplet punktów, jednak Ipswich walczyło do końca i w ciągu trzech minut odrobiło straty. W 81. minucie na listę strzelców wpisał się Christophe Berra, a w 84. uczylił to David McGoldrick.